GAÜN DÜNYA İLE BULUŞ TEMALI DEV ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) tarafından organize edilen, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen ‘Dünya ile Buluş’ temasıyla düzenlenen “13. Uluslararası Öğrenci Buluşması Etkinlikleri Final Programı” GAÜN Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde yapıldı.


Haber Merkezi | 07 Kasım 2020

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) tarafından organize edilen, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen ‘Dünya ile Buluş’ temasıyla düzenlenen “13. Uluslararası Öğrenci Buluşması Etkinlikleri Final Programı” GAÜN Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde yapıldı.

 

Geleneksel hale gelen bu etkinliğe katkı ve destek veren tüm kurum, kuruluş ve dernekleri gönülden kutlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mesajında, “’Dünya ile Buluş’ temasıyla bu sene 13’ncüsü düzenlenen Uluslararası Öğrenci Buluşmalarının başarılı ve verimli geçmesini, ülkemizdeki misafir öğrencilerimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbim’den niyaz ediyorum” dedi.

 

HER BİRİNİZ BÜYÜK TÜRKİYE AİLESİNİN BİRER MENSUBUSUNUZ

Gerek kendi imkanlarıyla gerekse Türkiye burslarıyla üniversitelerimizde öğrenim gören tüm uluslararası öğrencilerimize muvaffakiyetler dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajının devamında şu ifadelerde bulundu: “Uluslararası öğrencilerimizin ve mezunlarımızın her birini Büyük Türkiye Ailesinin birer mensubu olarak görüyoruz. Hangi coğrafyadan gelirse gelsin, Türkiye’de eğitim görüp ülkesine dönen veya bir başka yere giden tüm kardeşlerimizle hayatın her alanında birlikte yol yürümek istiyoruz. Kendi alanında ülkemizin en başarılı sivil toplum kuruluşlarından olan UDEF’in, misafir öğrencilerimizin Türkiye ile olan bağlarını ve irtibatlarını güçlü tutmaya yönelik çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi ve yol arkadaşlığımızı daim eylesin diyor, bir kez daha sizleri sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.”

 

BURASI SİZİN İKİNCİ EVİNİZ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ise video mesajında uluslararası öğrencilere seslenerek şunları söyledi: “Kendinizi iyi bir geleceğe hazırlamanız için Türkiye’de bulunduğunuz süre içerisinde akademik yeterliliğin yanı sıra sosyal ve kültürel alanda da kendinizi en iyi şekilde geliştireceğinize inanıyorum. Ülkenize dönerken diplomanızın yanı sıra yanınızda Türkiye’den güzel arkadaşlıklar ve dostluklarınızda olsun ve artık buraya döndüğünüzde misafir olarak dönmeyin. Burası sizin ikinci eviniz olsun.”

 

KARDEŞLİK RUHUNU MUHAFAZA ETMELİYİZ

Ülkemizin dört bir yanında yine dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencileri ağırlamaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu  video mesajında, “Yurtlarımızla, üniversitelerimizle, tesislerimizle onlarla her şekliyle her imkanla birlikte olmak bizler için ayrı bir mutluluk. Ülkemizin sunduğu bu imkanların genç arkadaşlarımız tarafından azami derecede istifade edilmesi ve onların eğitimleri sonrası, ülkeleriyle Türkiye’miz arasında kuracakları köprü aydınlık yarınlarımız için çok anlamlı bir başlangıcı ifade ediyor. Bu manada siz değerli genç arkadaşlarıma tıpkı bugün olduğu gibi bu kardeşlik ruhunu yarın da en güçlü şekilde muhafaza etmemizi ve yarınlara bu kardeşlik ruhuyla yarınların dünyasına çok ayrı çok anlamlı heyecanlar katacağınızı biliyorum” şeklinde konuştu.

 

DÜNYANIN HİZMETKÂRIYIZ

Yeni bir dünya kurulduğunu, bu yeni dünyanın adil olması gerektiğini, bunun için hepimize görev düştüğünü belirten Gaziantep Valisi Davut Gül konuşmasında şu ifadeleri vurguladı: “Farklılıklarımızı zenginlik olarak düşünüyoruz. Türkiye’nin hiçbir kültürün ve ülkenin yaşantısına kendini benzetme gibi bir ideali, amacı yok. Türkiye’nin her ülkenin adil olması, kendi coğrafyasında bağımsız olması, kendi ayakları üzerinde durması ve Sayın Cumhurbaşkanımızın tabiriyle ‘Dünya 5’ten büyük’ olduğuna dair bir ideali var.  Bunu gerçekleştirecek olan bu ülkenin kendi insanıdır. Bizler üniversitelerimizle tüm dünyanın hizmetkârıyız. Üniversite ve akademisyen sayılarının artmasıyla bilim, teknoloji ve buna benzer alanlarda güçlendikçe bilgimizi ve birikimimizi dünya ile paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz. Kapılarımızı daha çok gönül coğrafyasına açacağını söyleyen Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’a özellikle teşekkür ediyorum.”

 

YENİ DÜNYA DEMENİN VAKTİ GELDİ

“Dünyaya huzur, adalet ve medeniyet götüren bir neslin evlatları ve temsilcileriyiz” diyen  Bursa Milletvekili Osman Mesten konuşmasında şunları söyledi: “Gönül coğrafyası mantığıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Cumhuriyeti, dünyaya huzur ve medeniyet götürecek bir söylemin sahibiyiz. Cumhurbaşkanımızın ‘Dünya 5’ten Büyüktür’ söylemi çok önemli. Bu sadece siyasi bir güçle olacak değil; ekonomi, sanayi, ticaret, tarım aynı zamanda gönül coğrafyamızdan da yetişmiş, bugünkü nesillerin destekleriyle yeniden yeni bir dünya demenin vakti geldi, geçiyor.” 

 

DÜNYA BARIŞI VE HUZURU AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİSİNİZ

Dünyanın dört bir yanından ülkemize gelerek eğitim gören ve kendi ülkelerine dönen öğrencilerimizle canlı bağlantıyla sohbet ettiklerini kaydeden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin konuşmasında; “Kardeşlerimizin duygu ve düşüncelerini dinledik. Biz de misafir yabancı değildir, Tanrı misafiridir. Biz evlerimizin en güzel alanlarını misafir odası olarak değerlendiriyoruz. Yemeklerimizin en güzelini misafirlerimize sunuyoruz. Bizim için misafir Allah’ın bir misafiridir. O’nun bize verdiği bir nimettir. O nedenle biz öğrenci misafirlerimize kendi kanımız, canımız olarak bakıyoruz. Bizim gönül coğrafyamızdan gelen kardeşlerimizi çok kıymetli buluyoruz. Sizin burada olmanız dünya barışı ve huzuru açısından çok önemli. Bilim yuvasındayız. Tabi bu bilim yuvasında; bilim ile aklı ve bilim ile vicdanı birleştirerek ancak iyi insan yetiştirebiliriz. Adaletli yönetici yetiştirebilmek için bizim sorumluluklarımız var. Bu doğrultudan hareketle bugünkü programımız da bizim için çok değerli” ifadelerini kullandı.

 

REKTÖR ÖZAYDIN’DAN YENİ FAKÜLTE MÜJDESİ

Etkinliğin açılışında konuşan GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın, Gaziantep Üniversitesi’nde bugün itibariyle 5 bin 845 uluslararası öğrencinin bulunduğunu belirterek, 14. Uluslararası Öğrenci Buluşması Etkinliklerinin de Gaziantep’te yapılmasını istedi. Prof. Dr. Özaydın, “Uluslararası öğrenci sayısının arttırılması için gerekli çalışmaları yapacağız. 10 bin öğrenciyi barındıracak gönlümüz var. Hedef koydum, bu sayıyı 10 bin öğrenciye çıkartacağız” dedi.

 

Prof. Dr. Özaydın konuşmasının devamında, “‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışı gereği küresel dünyanın insanlarını, öğrencilerini çekerek kodlayalım. Çünkü bizim kodlamamız değerler üzerinden olacak. Biz nihayetinde üniversite olarak zihin kodlama işini yaparız. Biz sadece mühendis, tıpçı yetiştirmeyiz. İnsan yetiştiririz ve bu insanları gönderdiğimizde o coğrafyalarda bizim temsilcimiz olacak” ifadelerini kullandı.

 

Konuşmasında Suriye’ye yeni fakülte ve bölümler açılacağı müjdesini veren Prof. Dr. Özaydın, “Suriye’ye yeni fakülteler, bölümler açarak daha fazla öğrenciyi orada buluşturacağız. Hem hizmeti ayaklarına götüreceğiz hem de bu öğrencilerin başka ülkelere gitmesine mani olmak istiyorum. Bu duygu düşüncelerle, bu hedefle saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Uluslararası Öğrenci Buluşmalarının sloganı olarak ‘Dünya ile Buluş’ ifadesini kullandıklarını belirten UDEF Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat da, “Dünyayla buluşmak ülkemizin büyük bir eğitim üssü haline gelmesi ve Uluslararası Öğrenci Buluşmalarında gösterdiğimiz birlik ve beraberliği hayatımızın diğer alanlarında da uygulamakla mümkündür. Bu düşüncelerle, 13 yıl boyunca Uluslararası Öğrenci Buluşmalarını organize eden, emek veren, katılan, katkı sağlayan, destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

ETKİNLİKTE ÇOK SAYIDA ÜLKEYLE CANLI BAĞLANTI YAPILDI

203 Ülkeden 200 bini aşkın uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan ‘Uluslararası Öğrenci Buluşması Final Programı’, Türkiye’de eğitim alan binlerce uluslararası öğrenci kendi ülkelerinin kültürel renkleriyle bambaşka bir mozaik oluştururken “Dünya ile Buluş” vurgusu yapıldı.

 

Türkiye’den, Malezya’ya, Güney Kore’den ABD’ye, Kırgızistan’dan Filistin’e, Arnavutluk’tan Tanzanya’ya varıncaya kadar birçok ülkeden canlı bağlantılar gerçekleştirildi.

Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında Trabzon 1. Azerbaycanlı öğrenci Yusuf Familli’nin Kur’an-ı Kerim tilavetin ardından, UDEF tanıtım filmi gösterimiyle, 68 dernek ve 25 temsilcilikten oluşan yurt içi bağlantılar sonrasında, ülkemizin farklı üniversitelerinde eğitim gören Endonezya ve Arnavutluk öğrencileri, yöresel dans gösterimini yaptı. Yurt Dışı Türkler ve Akrabalar Toplulukları Başkanı Abdullah Eren, Uluslararası Mezunlar Derneği Başkanı Dr. Ergaş jumayev, Arakanlı GAÜN Ebelik 3. Sınıf öğrenci Sumaya Siddique Ahmed’in açılış konuşmaları sonrasında program sponsorlara plaket ve günün anısına hediye takdimi ile son buldu.


Captcha işaretlenmemiş.
Diğer Haberler
GTB'DE EĞİTİM DESTEĞİNE KATILDI
GTB'DE EĞİTİM DESTEĞİNE KATILDI
İMO’DAN KAYNAK İSRAFI AÇIKLAMASI!
İMO’DAN KAYNAK İSRAFI AÇIKLAMASI!
GAİB’İN 2021 HEDEFİ AYLIK 1 MİLYAR DOLARLIK İHRACAT
GAİB’İN 2021 HEDEFİ AYLIK 1 MİLYAR DOLARLIK İHRACAT
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR’DE HAZIRLIKLAR TAMAM
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR’DE HAZIRLIKLAR TAMAM
BİLİME VE TEKNOLOJİYE MERAKLI ÖĞRENCİLERİN İLK ADRESİ “BİLİM GAZİANTEP”
BİLİME VE TEKNOLOJİYE MERAKLI ÖĞRENCİLERİN İLK ADRESİ “BİLİM GAZİANTEP”
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ KAR YAĞIŞINA  HAZIR
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ KAR YAĞIŞINA HAZIR
GAÜN’DEN TÜRKİYE GENELİ AKADEMİSYEN VE ARAŞTIRMACILARA ÖNEMLİ EĞİTİM
GAÜN’DEN TÜRKİYE GENELİ AKADEMİSYEN VE ARAŞTIRMACILARA ÖNEMLİ EĞİTİM
ŞEHİTKAMİL’DE KAR YAĞIŞI ÖNCESİ TEDBİRLER ALINDI
ŞEHİTKAMİL’DE KAR YAĞIŞI ÖNCESİ TEDBİRLER ALINDI
İŞAD BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNE OKAN ÇELİK GETİRİLDİ
İŞAD BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNE OKAN ÇELİK GETİRİLDİ
GAZİANTEP FK'NIN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ RİCARDO SA PİNTO OLDU!
GAZİANTEP FK'NIN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ RİCARDO SA PİNTO OLDU!
GAZİRAY YAPILACAK TÖREN ERTELENDİ
GAZİRAY YAPILACAK TÖREN ERTELENDİ
KUTUP ARAŞTIRMALARI HKÜ’DE MASAYA YATIRILDI
KUTUP ARAŞTIRMALARI HKÜ’DE MASAYA YATIRILDI
FADILOĞLU, 3 MAHALLEYE HİTAP EDECEK SOSYAL TESİSİ İNCELEDİ
FADILOĞLU, 3 MAHALLEYE HİTAP EDECEK SOSYAL TESİSİ İNCELEDİ
MİLLETVEKİLLERİNDEN ŞAHİNBEY BELEDİYESİ'NİN ÇALIŞMALARINA TAM NOT
MİLLETVEKİLLERİNDEN ŞAHİNBEY BELEDİYESİ'NİN ÇALIŞMALARINA TAM NOT
SANKO’DAN ENERJİ'YE DEV YATIRIM
SANKO’DAN ENERJİ'YE DEV YATIRIM
SOBA ZEHİRLENMELERİNE KARŞI VATANDAŞ BİLGİLENDİRİLDİ
SOBA ZEHİRLENMELERİNE KARŞI VATANDAŞ BİLGİLENDİRİLDİ
GASBEM, MYK BELGELENDİRME SINAVLARINI TÜRKİYE GENELİNDE ÜCRETSİZ YAPACAK
GASBEM, MYK BELGELENDİRME SINAVLARINI TÜRKİYE GENELİNDE ÜCRETSİZ YAPACAK
Özel harekat polisi trafik kazasında hayatını kaybetti
Özel harekat polisi trafik kazasında hayatını kaybetti
AÖF sınav tarihleri 2021 nedir? AÖF sınavı nasıl olacak, online nasıl yapılacak? İşte giriş ekranı...
AÖF sınav tarihleri 2021 nedir? AÖF sınavı nasıl olacak, online nasıl yapılacak? İşte giriş ekranı...
Açık Öğretim Okulları sınavı ne zaman yapılacak? Bakan Selçuk tarih verdi! İşte AÖL 1.ve 2.dönem sınav tarihleri...
Açık Öğretim Okulları sınavı ne zaman yapılacak? Bakan Selçuk tarih verdi! İşte AÖL 1.ve 2.dönem sınav tarihleri...
GAZİRAY İÇİN ELEKTRİKLİ TREN SETİ ALIMI İMZA TÖRENİ DÜZENLENECEK
GAZİRAY İÇİN ELEKTRİKLİ TREN SETİ ALIMI İMZA TÖRENİ DÜZENLENECEK
NİZİP ÇAYI ESKİSİ GİBİ TEMİZ AKACAK
NİZİP ÇAYI ESKİSİ GİBİ TEMİZ AKACAK
BÜYÜKŞEHİR COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER İÇİN DÜĞMEYE BASTI... YAKLAŞIK 6 MİLYON FİDE ÇİFTÇİYE DAĞITILACAK
BÜYÜKŞEHİR COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER İÇİN DÜĞMEYE BASTI... YAKLAŞIK 6 MİLYON FİDE ÇİFTÇİYE DAĞITILACAK
GAÜN’DEN PANDEMİ DÖNEMİNDE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL SAĞLIK HUKUKU SERTİFİKA PROGRAMI
GAÜN’DEN PANDEMİ DÖNEMİNDE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL SAĞLIK HUKUKU SERTİFİKA PROGRAMI
SANKO HOLDİNG KURUCUSU HACI SANİ KONUKOĞLU VEFATININ 27'NCİ YIL DÖNÜMÜNDE UNUTULMADI
SANKO HOLDİNG KURUCUSU HACI SANİ KONUKOĞLU VEFATININ 27'NCİ YIL DÖNÜMÜNDE UNUTULMADI
GSO KURUCU BAŞKANI SANİ KONUKOĞLU'NUN VEFATININ 27'NCİ YIL DÖNÜMÜ...  GSO BAŞKANI ÜNVERDİ:  "MERHUM SANİ KONUKOĞLU'NUN KENTİMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN YAPTIKLARI HİÇBİR ZAMAN UNUTULMAYACAK"
GSO KURUCU BAŞKANI SANİ KONUKOĞLU'NUN VEFATININ 27'NCİ YIL DÖNÜMÜ... GSO BAŞKANI ÜNVERDİ: "MERHUM SANİ KONUKOĞLU'NUN KENTİMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN YAPTIKLARI HİÇBİR ZAMAN UNUTULMAYACAK"
ŞAHİNCAN ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR
ŞAHİNCAN ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR
GAÜN HASTANESİNDE SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞILANIYOR
GAÜN HASTANESİNDE SAĞLIK ÇALIŞANLARI AŞILANIYOR
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ PERSONELLERİNE KORONA TESTİ YAPILDI
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ PERSONELLERİNE KORONA TESTİ YAPILDI
GAZİANTEP'TE 409 KİŞİYE PARA CEZASI
GAZİANTEP'TE 409 KİŞİYE PARA CEZASI
EL BAB'DA TERÖR ÖRGÜTÜ PKK/YPG ÜYESİ YAKALANDI
EL BAB'DA TERÖR ÖRGÜTÜ PKK/YPG ÜYESİ YAKALANDI
GAZİANTEP İÇİN TEHLİKE ÇANLARI ÇALIYOR MU?  KURAKLIK ALARMI
GAZİANTEP İÇİN TEHLİKE ÇANLARI ÇALIYOR MU? KURAKLIK ALARMI
SOKAK HAYVANLARINI BESLEYEN BÜYÜKŞEHİR EKİBİNE HATİPOĞLU DA KATILDI
SOKAK HAYVANLARINI BESLEYEN BÜYÜKŞEHİR EKİBİNE HATİPOĞLU DA KATILDI
25 ARALIK ÖZEL ÖDÜLÜ GAÜN’LÜ AKADEMİSYENE
25 ARALIK ÖZEL ÖDÜLÜ GAÜN’LÜ AKADEMİSYENE
BAŞKAN TAHMAZOĞLU MİNİK HASTALARI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN TAHMAZOĞLU MİNİK HASTALARI ZİYARET ETTİ
GAÜN’DE OBEZİTE İLE MÜCADELE UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ KURULDU
GAÜN’DE OBEZİTE İLE MÜCADELE UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ KURULDU
AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ NEJAT KOÇER: "YÜKSELEN ŞEHİR GAZİANTEP, MODEL FABRİKA İLE SANAYİDE DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜME ÖNCÜLÜK EDECEK"
AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ NEJAT KOÇER: "YÜKSELEN ŞEHİR GAZİANTEP, MODEL FABRİKA İLE SANAYİDE DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜME ÖNCÜLÜK EDECEK"
ÖMER KANTAR GAİNDER'E ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ÖMER KANTAR GAİNDER'E ADAYLIĞINI AÇIKLADI
AK PARTİ GAZİANTEP İL BAŞKANI ÖZKECECİ "BÜYÜK DEĞİŞİM OLACAK"
AK PARTİ GAZİANTEP İL BAŞKANI ÖZKECECİ "BÜYÜK DEĞİŞİM OLACAK"
KATMERCİ DAYI 2. ŞUBESİNİ KARATAŞ'TA AÇTI
KATMERCİ DAYI 2. ŞUBESİNİ KARATAŞ'TA AÇTI
KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI ÖZDİNÇ "HIRSIZLARIN YENİ YÖNTEMİ ALTIN DETEKTÖRÜ"
KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI ÖZDİNÇ "HIRSIZLARIN YENİ YÖNTEMİ ALTIN DETEKTÖRÜ"
UKRAYNALI TURİSTLERİN DURAĞI GAZİANTEP OLDU
UKRAYNALI TURİSTLERİN DURAĞI GAZİANTEP OLDU
NURDAĞI’NDA HAYVANSEVERLERİ GURULANDIRAN DUYARLILIK. SOKAK CANLILARI İÇİN; İYİLİK HAREKATI
NURDAĞI’NDA HAYVANSEVERLERİ GURULANDIRAN DUYARLILIK. SOKAK CANLILARI İÇİN; İYİLİK HAREKATI
GASKİ YAPILANDIRMA SÜRESİNİ UZATTI... SON BAŞVURU TARİHİ 31 OCAK!
GASKİ YAPILANDIRMA SÜRESİNİ UZATTI... SON BAŞVURU TARİHİ 31 OCAK!
Genç Hasta Bakıcılar Farkındalığı için Uluslararası Webinar Eğitimi Düzenlendi
Genç Hasta Bakıcılar Farkındalığı için Uluslararası Webinar Eğitimi Düzenlendi
GAÜN SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ YENİ YILDA HEDEF BÜYÜTTÜ
GAÜN SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ YENİ YILDA HEDEF BÜYÜTTÜ
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ HEM DENETLİYOR HEM DE BİLGİLENDİRİYOR
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ HEM DENETLİYOR HEM DE BİLGİLENDİRİYOR
TÜRKİYE REKORTMENİ YÜZÜCÜ DEN BAŞKAN FADILOĞLUNA ZİYARET
TÜRKİYE REKORTMENİ YÜZÜCÜ DEN BAŞKAN FADILOĞLUNA ZİYARET